Kaip ir kur dažniausiai sužinote informaciją apie būsimus Alytaus miesto viso mėnesio kultūros renginius?

NAUJIENOS

Dailės kritika ir Alytus. Diskusija ir knygos pristatymas gruodžio 14 d. Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje

 

Maloniai kviečiame visus į knygos „Dailės kritikos (meta)metodologijos metmenys" pristatymą 2018 m. gruodžio 14 d. 16 val.,  jis vyks Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje (Seirijų g. 2). 

Knyga skirta dailės mėgėjams, ypač tiems, kuriems atrodo, kad dailės kritikos Alytuje nėra, dailės kritikams, kurių Alytuje (ar iš Alytaus) daug, bet jie apie Alytaus situaciją nieko nerašo, visiems, kuriems nesvetima kritika (netgi nebūtinai dailės), ir visiems, kuriems bet kokia kritika jau seniai pabodo. Perskaitę knygą sužinos, kaip tapti dailės kritiku, o dailės kritikai – kaip juo ar ja nebebūti.

Knygos pristatyme dalyvaus (ne)visi knygos autoriai ir autorės, taip pat jiems (ne)prijaučiantys ir (ne)prijaučiančios. Kad dailės kritikai Alytuje diskutuotų apie dailės kritiką – to čia dar nebuvo! Bet neabejotinai nustebsite, kad Alytuje visais laikais buvo daug dailės kritikos, kuri kažkodėl prasilenkia su vietos dailininkais. Apie tai ir padiskutuosime.

Knygą išleido „AQUANSU Press" (Alytaus kvantinės ir negatyviosios semiotikos universitetas), partnerė Alytaus dailės mokykla, o parėmė Alytaus miesto savivaldybė.

Gruodžio 13 d.18 val. knyga bus pristatyta ir Vilniuje, Nacionalinėje bibliotekoje, Gedimino pr. 51, Meno erdvėje (5 aukštas).

Alytaus dailės mokyklos informacija

 Dar nėra komentarų. Būti pirmam.