Kaip ir kur dažniausiai sužinote informaciją apie būsimus Alytaus miesto viso mėnesio kultūros renginius?

NAUJIENOS

« Atgal

Šilta žinutė iš Alytaus miesto teatro

Darganotas ruduo verčia susigūžti, tačiau teatras kviečia sušildyti kūną ir sielą. Alytaus miesto teatro mažojoje salėje nuo šiol bus visada šilta.

Pradėdamas naują sezoną, teatras planuoja ne tik kūrybinius darbus, bet rūpinasi ir žiūrovų patogumu. „Alytaus miesto teatro mažojoje salėje jau sumontuotos infraraudonųjų spindulių plokštės – jos užtikrins komfortišką temperatūrą žiūrovams ir esantiems scenoje", – sako Alytaus miesto teatro direktoriaus pavaduotojas Tomas Kunčinas.

Teatras, laukdamas renovacijos laikotarpio, nuolat sprendžia klausimą, kaip užtikrinti patogumą žiūrovams, todėl dabar galima drąsiai sakyti, kad į renginius mažojoje salėje žiūrovams su paltais eiti nereikės.

Anot Alytaus miesto teatro direktorės Inesos Pilvelytės, „teatras – ta vieta, į kurią žmonės pabėga nuo kasdienybės, pasisemia emocijų. Į teatrą visuomet eini pasipuošęs ir pasirengęs susitikti su menu, todėl džiaugiamės, kad nuo šiol galėsime garantuoti, kad jis bus jaukus, patogus ir tikrai šiltas".

Infraraudonųjų spindulių plokštės yra sumontuotos klubo ŽALIA, kur vyksta įvairūs susitikimai, kino dienos ir choreografijos salėje. 

AMT komunikacija

Vida Grišmanauskienė

+370 612 10 044Dar nėra komentarų. Būti pirmam.