Kaip ir kur dažniausiai sužinote informaciją apie būsimus Alytaus miesto viso mėnesio kultūros renginius?

NAUJIENOS

Vaikus kviečiame dalyvauti advento ir Kalėdų konkurse „Leliumoj“

 

Alytaus kultūros ir komunikacijos centras skelbia Alytaus miesto ir rajono lopšelių-darželių bendrojo ugdymo mokyklų ir neformaliojo ugdymo įstaigų advento ir Kalėdų konkursą „Leliumoj".

Šio konkurso tikslas – ugdyti jaunosios kartos domėjimąsi savo krašto tradicine kultūra. Juo siekiama skleisti liaudies kultūrą, skatinti vaikus domėtis muzikinio folkloro šiandieninėmis interpretacijomis, paįvairinti advento  laikotarpio ir šv. Kalėdų vaikams skirtus renginius.

Šiame konkurse gali dalyvauti Alytaus miesto ir rajono lopšelių-darželių bendrojo ugdymo mokyklų ir neformaliojo ugdymo įstaigų 1–12 klasių mokiniai. Konkursas suskirstytas į dvi dalis – advento ir Kalėdų liaudies dainų atlikėjų ir Pasakorių konkursus.

Norinčius dalyvauti konkurse organizatoriai prašo iki 2018 m. lapkričio 23 d. Alytaus kultūros ir komunikacijos centrui  pateikti konkurso paraiškas. Jas galite siųsti el. paštu akkcetnokultura@gmail.com   

Alytaus miesto ir rajono lopšelių-darželių bendrojo ugdymo mokyklų ir neformaliojo ugdymo įstaigų advento ir Kalėdų konkursas „Leliumoj" vyks 2018 m. gruodžio 3 d. nuo 12 iki 15 val. Alytaus kultūros ir komunikacijos centro (Pramonės g. 1B) Mažojoje salėje (2 a.).

 

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

 Dar nėra komentarų. Būti pirmam.